Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Słowo od pary diecezjalnej

Kochana Wspólnoto Domowego Kościoła
Dziękujemy Panu Bogu i Wam, za dar posługiwania jako Odpowiedzialni za DK w diecezji drohiczyńskiej. Trzy lata minęły bardzo szybko... był to czas Rekolekcji i za Wielkie otwarcie prowadzących różnego rodzaju Rekolekcji Dziękujemy: Danusi i Marianowi, Basi i Irkowi, Kasi i Sławkowi, Brygadzie i Markowi, Agnieszce i Tomkowi, Ani i Grzegorzowi. Za posługę pary gospodarczej Dziękujemy Hani i Sławkowi.   Za  poświęcony czas z Rodzinami Niech Pan wynagrodzi Kapłanom Moderatorm Diecezjalnym: KS. Piotrowi Arbaszewskiemu i KS Jarkowi Błażejakowi,  a także  KS Januszowi Bolewskiemu, KS Wojciechowi Łuszczyńskiemu KS. Mateuszowi Gołoś oraz Ks. Adamowi Pańczukowi My tak prywatne dziękujemy Wszystkim małżeństwom szczególnie z Rejonu Bielsk Podlaski,  Kamionna, Łochów i Sokołów Podlaski Węgrów które tworzyły Wspaniałe Poczucie Wspólnoty w czasie Rekolekcji krótkich i tych  15-odniowych  Dziękujemy tym Małżeństwom, które chciały uczestniczyć w organizowanych przez Naszą Diecezję  Rekolekcjach,  trudno Was Wszystkich Wymienić, tak wiele małżeństw skorzystało z możliwości spędzania  swojego urlopu na Rekolekcjach. Osobom które posługiwały w Diakonii Wychowawczej i Muzycznej czasami kilka razy jak to jest w przypadku Magdy czy kleryka Daniela dziękujemy. 
Kochane pary Rejonowe to był dobry Czas dla naszej Wspólnoty: dziękujemy Eli i Wiesiowi,  Anecie i Wojtkowi,  Jagodzie i Jurkowi,  Marysi i  Sylwkowi, Agnieszce i Tomkowi oraz Kasi ze Sławkiem ????
Nowej Parze Diecezjalnej  KASI I SŁAWKOWI ŚLUSARZOM dziękujemy za otwarcie na posługę w DIECEZJI i życzymy Wielu Łask Bożych, abyśmy Wszyscy działali na rzecz ukazywania Boga innym  we wspólnocie  Domowego Kościoła w Diecezji drohiczyńskiej, tak aby inni widząc małżeństwa i rodziny z  DK mogli powiedzieć o Nas za św. Pawłem
" popatrzcie jak oni się miłują"
Agnieszka i Grzegorz Pawelec