Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Niedzielą Palmową rozpoczęliśmy Wielki Tydzień, czas kiedy pochylamy się nad Największą Tajemnicą Miłości Boga. W tym roku przeżywamy te Święta tak jak Apostołowie. Jak oni jesteśmy zagubieni, pełni pytań. Tak jak Apostołom zawalił się nam nasz misternie zaplanowany świat, nasza codzienność taka pewna i zorganizowana. Jak Oni nie wiemy co dalej. Siedzimy zamknięci w naszych domach i nie wiemy co dalej mamy robić. Jak Piotr i Jan w Niedzielę Zmartwychwstania pobiegniemy do Grobu Chrystusa, wyrywając się z naszych lęków by zobaczyć Pusty Grób i uwierzyć. Chrystus Żyje. Zmartwychwstał, Prawdziwie Zmartwychwstał.

Życzymy Wam kochani by to doświadczenie Zmartwychwstałego na nowo rozbudziło w naszych sercach Nadzieję. By ta Wspaniała Wiadomość przywróciła sens naszemu życiu i pokazała nam co dalej mamy robić. Życzymy by Zmartwychwstały Chrystus wzmocnił naszą wiarę i nasz entuzjazm. By rozpaliła w nas pragnienie bliskości Boga w naszym życiu.

Życzymy wam by wspólne przeżywanie tych Wielkich Tajemnic w naszych domach, z najbliższymi pozwoliło na nowo odkryć piękno Życia w Domowym Kościele w którym Króluje Chrystus przynoszący nam prawdziwą Miłość. Niech te Święta będą prawdziwym odkryciem Chrystusa, który dla nas umarł i Zmartwychwstał i Żyje.

Chrystus Prawdziwie Zmartwychwstał i Żyje. Alleluja.

 

Moderator Diecezjalny  Domowego Kościoła Ks. Janusz Bolewski

Para Diecezjalna Domowego Kościoła Kasia i Sławek Ślusarz