Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

WIADOMOŚCI Z ŻYCIA DK DROHICZYŃSKIEGO

 W niedzielę 6.10.2013 r odbył się pierwszy w tym roku formacyjnym, krąg diecezjalny, w którym oprócz nas uczestniczyło cztery pary rejonowe.
       Rejon Bielsk Podlaski- Ania i Bogdan Wyszyńscy
       Rejon Łochów - Asia i Grzegorz Ryszawowie
       Rejon Kamionna - Ania i Mariusz Gołaszewscy
       Rejon Węgrów - Hania i Sławek Pieniakowie,
       W spotkaniu brał udział także ksiądz Romuald Kosk, który zakończył posługę moderatora diecezjalnego DK, pełnioną od 2005 r., a któremu jeszcze raz bardzo dziękujemy za służbę na rzecz rodzin z DK w naszej diecezji, oraz ksiądz Tomasz Szmurło, który został mianowany przez księdza Biskupa Antoniego P. Dydycza na moderatora diecezjalnego DK, a któremu życzymy wszelkich łask do realizacji tej posługi.
        Krąg przebiegał zgodnie z planem. Pary dzieliły się wydarzeniami z życia rejonów i realizacją swoich posług. Temat formacyjny kręgu to: "Zadania par rejonowych".
        Zapadły też decyzje odnośnie organizacji spotkania opłatkowego, które odbędzie się 18.01.2014 r. o godz. 15 w parafii Kamionna, a także rekolekcji.
Najbliższe rekolekcje dla małżonków odbędą się w Nurcu 15-17.11.2013 r., związane z tematem roku "Narodzić się na nowo". Koszt 140 zł od osoby za całość. Zgłoszenia wraz z zaliczką w wysokości 50 zł prosimy kierować do w/w par rejonowych lub bezpośrednio do nas.
       Planowane są także rekolekcje dla małżonków z możliwością uczestnictwa dzieci, w dniach 21-23.02.2014 r. w Siemiatyczach.
 
Z nadzieją i ufnością w Panu.
Danuta i Marian Gołosiowie
Para Diecezjalna DK