Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sylwester w Hajnówce

 

Wspólnota Domowego Kościoła rejonu bielskiego oraz zaprzyjaźnione małżeństwa żegnały rok 2017 na bezalkoholowej zabawie sylwestrowej zorganizowanej przez naszą wspólnotę  w Hajnówce.

Dzięki uprzejmości proboszcza ks. kan. Józefa Poskrobko mieliśmy do dyspozycji salki przy kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Św. Bawiło się ponad 40 osób w tym 6 dzieci. Najmłodsza uczestniczka balu 2-letnia Cecylka dzielnie wytrwała do północy, a nawet dłużej. Był też obecny opiekun naszych hajnowskich kręgów ks. Mariusz Woltański oraz alumn Daniel. O świetną muzykę oraz zabawy integracyjne zadbały małżeństwa z naszej wspólnoty z Bielska Podlaskiego: Tereska i Sebastian Ostaszewscy oraz Sylwia i Andrzej Jarząbek, którzy też poprowadzili Poloneza rozpoczynającego nasz bal. Sylwester był tak udany, że zrodziła się myśl o zorganizowaniu jeszcze w tym Karnawale kolejnego  balu, tym razem w Bielsku, na który organizatorzy serdecznie zapraszają.

 

ZDJĘCIA