Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

RANDKA W BACZKACH

 Zdjęcie Zwykła sobota, niezwykły wieczór!

Przy wejściu na salę dostaliśmy bilecik o treści :

   Randka małżeńska 

Film : Ognioodporni

Termin : Najlepszy z możliwych

Godzina : idealna

 

 Sala : Cała nasza

Miejsce : obok małżonka (swojego)

Cena : zależna od stanu małżeńskiego

 

W sobotę 31 maja w sali balowej w Baczkach odbyła się Randka Małżeńska. Z tej propozycji spędzenia wieczoru skorzystało ok. 60 małżeństw. Na początku małżonków przywitali Ania i Mariusz. Poprosili, aby małżonkowie popatrzyli sobie w oczy i odpowiedzieli sobie na pytanie : ,,Czy chcesz się ze mną zestarzeć? '' i zaprosili do obejrzenia filmu "Ogniodporni", którego głównym mottem były słowa "Nigdy nie opuszczaj partnera w akcji" 

Bohaterami filmu jest małżeństwo , które przechodzi poważny kryzys. Po jednej z kłótni postanawiają się rozwieść. Kiedy o sytuacji dowiaduje się ojciec męża, spotyka się z synem i prosi, aby postarał się uratować swój związek, stosując się przez 40 dni do zasad z książki, którą mu w trakcie spotkania podarował.

Świetny film, który naprawdę warto zobaczyć, można się wiele nauczyć o miłości małżeńskiej - przede wszystkim, tego, że tak wiele zależy od Boga i naszego zaufania.

Po filmie ks. Paweł Hryniewicki powiedział kilka słów o ważności i pielęgnacji miłości małżeńskiej. Na osłodzenie życia i siłę do zabawy, podano  naleśniki z truskawkami ( bardzo smaczne ). Stoły uginały się od łakoci. Herbata i kawa bez ograniczeń. A potem przy dźwiękach melodi z lat młodości zabawa trwała do rana. 

Organizatorami tego wieczoru byli : para rejonowa DK z Kamionnej Ania i Mariusz Gołaszewscy oraz Gospodarze sali balowej OSP Baczki na czele z komendantem Grzegorzem Śliwoskim, na którego ręce składamy gorące podziękowania. 

                                                                                                            Zachwyceni małżonkowie 

                                                                                                             K. i S. Ślusarz