Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zabawa sylwestrowa w Kamionnie

ZdjęcieW Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Kamionnej odbył się Drugi Diecezjalny Bezalkoholowy Bal Sylwestrowy. Organizatorem była Rejonowa Diakonia Wyzwolenia Z Kamionnej.
Ideą imprez bezalkoholowych, przyświecającą organizatorom, jest promowanie Nowej Kultury, która jest wpisana w program działania Krucjaty Wyzwolenia Człowieka i charyzmat Ruchu Światło Życie.

Bal rozpoczęliśmy o godzinie 20.00 przywitaniem gości. Wśród nas był obecny moderator DK rejonu Kamionna ks. Paweł Hryniewicki. Rozpoczął on bal modlitwą, aby podziękować Bogu za miniony rok oraz udzielił kapłańskiego błogosławieństwa na czas zabawy i nadchodzącego nowego Roku.
W balu wzięło udział 35 par i kilkoro dzieci. Dekoracja w kolorach bieli i błękitu oraz dobra muzyka stworzyły doskonałą atmosferę do zabawy. W menu były 4 ciepłe dania, deser i przystawki. Po raz kolejny runął mit, że do dobrej zabawy potrzebny jest alkohol.

Dziękujemy Pani Dyrektor za udostępnienie Sali Balowej i zaplecza gastronomicznego, Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za pokrycie kosztów usługi prezentera muzycznego oraz wszystkim uczestnikom balu za obecność i wspólną dobrą zabawę w duchu chrześcijańskiej miłości i radości.

Maria i Sylwester Klimek

Diakonia Wyzwolenia

zdjęcia