Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powitanie Nowego 2016 Roku

 

Bezalkoholowy Bal Sylwestrowy zorganizowała po raz kolejny wspólnota Domowego Kościoła z rejonu Kamionna.

 

 

 

Dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Kamionnie mogliśmy bawić się w murach tej szkoły. Bal ten zgromadził pary z Domowego Kościoła i innych wspólnot, jak i osoby nie związane z ruchami kościelnymi. Rozpoczął się on o godzinie 20. Na gości czekała pięknie udekorowana sala, pyszne dania, przystawki, ciasta oraz zabawa prowadzona przez wodzireja. Idea promowania trzeźwości została wsparta przez księdza proboszcza tutejszej parafii, który odwiedził nas podczas zabawy. Niezwykła atmosfera bezalkoholowego balu udzielała się każdemu, co było widać po radosnych twarzach, życzliwych słowach i nieustannych tańcach. Chwile odpoczynku były okazją do rozmów i zawierania znajomości. 
Zabawa trwała długo, więc tylko ból nóg i zmęczenie sprawiło, że rozjechaliśmy się do domów. Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i nikt nie czuł braku napojów procentowych.

Bożena i Paweł

zdjęcia