Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rok formacyjny 2016-2017 rozpoczęty w Kamionnej

Rozpoczęcie Roku Formacyjnego 2016/2017 w Kamionnie

Dnia 04.09.2016 w kościele parafialnym w Kamionnie wspólnota Domowego Kościoła rozpoczęła kolejny rok formacyjny.

Eucharystia sprawowana w intencji rodzin Domowego Kościoła przez księdza Mariana Dobrowolskiego była pierwszym punktem spotkania .
Następnie małżonkowie którzy 
uczestniczyli w rekolekcjach w minionym roku przybliżyli nam obecność Chrystusa w życiu mówiąc świadectwa. Odpoczynek połączony ze wzrostem duchowym w jedności małżeńskiej to jest lek na życie w dzisiejszym szalonym tempie tego świata. Tam szczególnie można spotkać żywego Jezusa który jest naszym Panem i Zbawicielem .To właśnie tam można naładować baterie do miłowania bliźniego jak umiłował nas Jezus Chrystus .

 

 

Następnym punktem było przekazanie zapalonych świec parom animatorskim które podjęły posługę w kręgach. Rok miłosierdzia będzie przebiegał pod hasłem ,, MIŁOSIERNI JAK OJCIEC ’’ Spotkanie zakończyło sie błogosławieństwem naszego moderatora .

 

 

 

 

 

 

 

Bardzo gorąco dziękujemy wspólnocie za uczestnictwo w rekolekcjach i rozpoczęciu roku oraz zapraszamy na kolejne spotkania w ciągu roku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kasia i Sławek