Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Początek roku formacyjnego

 

Szczęść Boże!

W sobotę 02 września 2017r. uroczystą Mszą Świętą rozpoczęliśmy nowy rok formacyjny 2017/2018. Eucharystii przewodniczył  ks. moderator Marian Dobrowolski z koncelebrą  ks. Romana Smuniewskiego.

 

Po Eucharystii nasza para rejonowa Kasia i Sławek Ślusarz przywitali wszystkich przybyłych członków naszej wspólnoty. Przybliżyli nam również, iż ten rok  będziemy przeżywali pod hasłem " Sługa Niepokalnej" , a zdanie "Służę, więc jestem" będzie naszym mottem na każdy dzień.

Nasze spotkanie ubogaciły świadectwa małżonków, którzy  pogłębiali swoją formację na rekolekcjach. Dzielili się tym, co Pan Bóg przygotował i ofiarował im w tym błogosławionym czasie rekolekcji. Wielokrotnie wybrzmiało, iż droga Domowego Kościoła nie jest łatwa, ale niezwykle ważna dla małżonków, ponieważ pomaga budować jedność w małżeństwie i rodzinie oraz wspólnie podążać do Boga. Wszystkich świadectw wysłuchaliśmy z zapartym tchem i łzami w oczach.

Następnie ks. Marian Dobrowolski przekazał animatorom kręgów zapalone świece, rozsyłając kręgi w ten symboliczny sposób do owocnej pracy w nowym roku.

Nasze spotkanie zakończyło się błogosławieństwem ks. moderatora oraz Apelem Jasnogórskim.

                                                                                              Z Panem Bogiem

                                                                                         Bogusia i Andrzej Oniśk

 

 ZDJĘCIA