Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

BAL „CHRYSTUSA KRÓLA”

     

     

  

23 listopada 2019 roku. Wspólnota Domowego Kościoła , rejonu Kamionna zorganizowała Bezalkoholowy Bal „Chrystusa Króla”. To na przestrzeni 5-ciu lat czternasta impreza bezalkoholowa, która odbyła się w naszym rejonie. Dotychczas odbywały się „Randki małżeńskie”, „Bale Sylwestrowe”, „Bal na stulecie odzyskania Niepodległości”. Bal „Chrystusa Króla” organizowany jest w wigilię uroczystości Chrystusa Króla Wszechświata, ma przybliżyć ideę życia w trzeźwości, oraz ukazać wartość życia bez alkoholu. Nasze świętowanie rozpoczęliśmy Eucharystią która odprawiona została w kościele parafialnym. Następnie udaliśmy się do

szkoły podstawowej w Kamionnie. Bal zgromadził pary z Domowego Kościoła i osoby nie związanie z ruchem. W gronie gości znaleźli się kapłani ks. Marian Dobrowolski oraz ks. Wojciech Ryczkowski. Obecność kapłanów dodała rangi naszej uroczystości jak również wsparła ideę promowania trzeźwości. Na gości czekała dekorowana sala oraz pyszne dania i przystawki przygotowane przez nasze panie, które z wielkim oddaniem i zaangażowaniem pracowały w kuchni pod czujnym okiem Eli. W takt dobrej muzyki były tańce i wspólna zabawa na parkiecie. Był to również czas rozmów i zawierania znajomości. Po raz kolejny próbujemy zburzyć mit, że do dobrej zabawy potrzebny jest alkohol. Wszystkim , którzy wzięli udział w organizacji i przygotowaniu tego wydarzenia , których nie sposób wymienić z całego serca dziękujemy. W sposób szczególny podziękowanie kierujemy w stronę pani dyrektor, która umożliwia nam korzystanie z budynku Podczas wspólnotowej pracy budujemy jedność i odkrywamy nieraz zakopane talenty , jednym z przykładów ujawnienia talentu są zdjęcia z balu .
Zapraszamy wszystkich za rok.

Maria i Sylwester Klimek

ZDJĘCIA wykonała Ilona Wińska