Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bezalkoholowy Rodzinny Bal Sylwestrowy 2019/2020.

   Pierwszy raz Rodziny z Domowego Kościoła przy parafii  Trójcy Przenajświętszej i świętej Anny w Prostyni zorganizowały Bezalkoholowy Rodzinny Bal Sylwestrowy. O godzinie 18.00 w kościele parafialnym została odprawiona uroczysta msza święta dziękczynna. Następnie wszystkie rodziny i zaproszeni goście udali się do świetlicy w Złotkach. Już na samym początku przywitała nas wspaniała muzyka i piękny wystrój sali,  zegary wybijające kolejne godziny, białe, czarne i złote balony oraz wspaniałe oświetlenie, które zmieniało swoją barwę w zależności od rodzaju muzyki ,dając swoim blaskiem odpowiedni nastrój do tańca i zabawy. Po uroczystym powitaniu wszyscy skosztowali smacznych dań, a potem ruszyli do tańca . Bal sylwestrowy to okazja do niezapomnianej  zabawy wśród wspaniałych ludzi, przy dobrej

muzyce, wyśmienitym jedzeniu oraz w fantastycznej rodzinnej atmosferze. Jedną z wielu wspaniałych atrakcji tego wieczoru była fotobudka, która dostarczyła wiele radości ,uśmiechu i dobrej zabawy nie tylko tym najmłodszym uczestnikom balu, a pamiątkowe zdjęcia  jeszcze długo będą nam przypominały o wspólnej zabawie. Nie zabrakło również wielu ciekawych i trzymających w napięciu  konkursów przygotowanych przez ks. Łukasza. Wszyscy wygrani otrzymali atrakcyjne i bardzo praktyczne nagrody rzeczowe. Nowy Rok przywitaliśmy serdecznymi życzeniami, blaskiem fajerwerków oraz tortem z błyskotkami. Zabawa przeplatana różnymi atrakcjami potrwała aż do wczesnych godzin Nowego Roku. Rodzinny Bal Sylwestrowy Domowego Kościoła z Prostyni, to jedyny bal bezalkoholowy w diecezji drohiczyńskiej, którego celem było ukazanie i doświadczenie tego, że osoba wierząca może chwalić Boga tańcem i ma być radosna radością nowonarodzonego Pana, szczególnie w rodzinie tej, w której żyje na co dzień i w tej, którą nazywa wspólnotą . W ten szczególny wieczór i noc sylwestrową podczas bezalkoholowej zabawy przeżyliśmy piękny czas na radosnym świętowaniu we wspólnocie Domowego Kościoła.

ZDJĘCIA