Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rozpoczęcie roku formacyjnego 2020/2021 w Kamionnie

W sobotę, 4 września 2020 roku w kościele parafialnym pw. NP NMP w Kamionnie wspólnota Domowego Kościoła, do którego należą małżeństwa z Kamionnej i Prostyni rozpoczęły kolejny rok formacyjny pn. „Dojrzałość w Chrystusie”.  Członkowie Ruchu Światło – Życie zebrali się na Eucharystii o godz. 18.00 w intencji rodzin Domowego Kościoła, celebrowanej przez ks. Wojciecha Ryczkowskiego. Następnie po Mszy Św. Para rejonowa Maria i Sylwester Klimek przywitali wspólnotę i poprosili małżeństwa o świadectwa, którym udało się w tym trudnym czasie pandemii uczestniczyć w wakacyjnych rekolekcjach, które umacniają relację rodzin z Bogiem.

Para rejonowa zaprezentowała parom plan na nowy rok formacyjny 2020/2021, po czym wręczyli wraz z ks. Moderatorem Marianem Dobrowolskim świece, które podczas spotkań będą znakiem obecności Chrystusa i znakiem jedności z całym Ruchem Światło – Życie.
Spotkanie zakończyliśmy odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego, po czym ks. Marian Dobrowolski udzielił wszystkim błogosławieństwa do owocnej pracy formacyjnej w ciągu całego roku.

ZDJĘCIA