Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wieczór wiary z ks. Franciszkiem Blachnickim w Kamionnie

11 kwietnia 2021 r. O godz. 18:00 w kościele parafialnym w Kamionnie sprawowana była Msza Święta po której odbył się Wieczór Wiary, poświęcony osobie ks. Franciszka Blachnickiego, założyciela Ruchu Światło-Życie.
Przedstawiona została na nim sylwetka tego wspaniałego człowieka, jego pełny trudnych przejść życiorys oraz momenty w których jego wiara była wystawiona na próbę. Przeplatanemu ze sobą tekstowi oraz pieśniom, które ubogacały to spotkanie towarzyszyła prezentacja, przedstawiające różne wydarzenia z życia kapłana. Przedstawione zostały również owoce ruchu światło życie na przestrzeni nie tylko Polski, ale i innych krajów gdzie również istnieją kręgi ruchu oazowego. Spotkanie było bardzo refleksyjne i można wyciągnąć z niego wiele wniosków, które jeżeli wprowadzi się w swoje życie mogą zaowocować i przynieść wartościowe efekty za równo dla własnego życia duchowego jak i dla otoczenia w którym się znajdujemy.

Katarzyna Klimek

ZDJĘCIA