Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Początek roku formacyjnego

 

 

 

Nowy rok formacyjny, który rozpoczęliśmy 3 września 2017 przeżywamy pod hasłem „Sługa Niepokalanej”. To jednak nie tylko patrzenie wstecz, by pełniej zrozumieć nasze korzenie, ale to również przyjęcie wynikających z tego konsekwencji dla naszej teraźniejszości i przyszłości. Mamy nie tylko podziwiać naszego Założyciela, ale sami oddając swoje życie Maryi stawać się Jej sługami.

Wiosenny DW w Łochowie

 

 

Dnia 12.03.2017 miał miejsce kolejny Rejonowy Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie, którego tematem przewodnim było doświadczanie miłosierdzia we wspólnocie.

"Jezus Chrystus moim Panem jest", Łagiewniki 19.11.2016

 

 

Grupa ponad 50 osób z Łochowa dnia 19 listopada uczestniczyła w uroczystościach ustanowienia Jezusa Chrystusa na Króla i Pana w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.

 

Medal Heleny i Ignacego Jana Paderewskich

 

 

Jak co roku, podczas uroczystej sesji Rady Miasta i Gminy Łochów, odbywającej się 11 listopada , w nasze Narodowe Święto Niepodległości, zostały wręczone Medale Heleny i Ignacego Jana Paderewskich.

 

 

Łochów - początek formacji 2016/2017

Szczęść Boże!

Wakacje wzmocniły ducha i ciało :) Z radością witamy nowy rok formacyjny 2016 i 2017, który w rejonie Łochów Domowego Kościoła rozpoczął się 10 września 2016 r.