Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rekolekcje ewangelizacyjne w Łochowie

 

Dla parafian z Łochowa w dniach 20-22.11.2015 odbyły się Rekolekcje Ewangelizacyjne prowadzone przez Szkołę Nowej Ewangelizacji św. Józefa w Drohiczynie.

Grupa ponad  50 osób, głównie małżeństwa z Domowego Kościoła, bardzo aktywnie uczestniczyła w intensywnych naukach realizowanych w 6 częściach, które przeplatane były różnymi dynamikami. Mimo, iż kurs ewangelizacyjny trwał tylko 19 godzin, był to czas bogaty w łaski, przeżycia oraz owoce miłości Bożej.

 A już niedługo 10-13 grudnia 2015 r. - adwentowe rekolekcje w Łochowie: czas wyjątkowy, pełen zaskoczeń i działania łaski. W przygotowanie i prowadzenie rekolekcji zaangażowana będzie diecezjalna Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Józefa w Drohiczynie oraz miejscowe wspólnoty i wszyscy ludzie otwartego serca, co oznacza, że do Łochowa przyjedzie ok. 40 osób, którzy wezmą wolne w pracy, zostawią dom i różne obowiązki oraz zamieszkają u parafian, by przez te kilka dni oddać 5 chlebów i 2 ryby - wszystko, co mają chcąc samemu doświadczać łaski miłosierdzia oraz doprowadzać do Pana wszystkich tych, którzy źle się mają.

Więcej szczegółów: 

https://www.facebook.com/events/1174976885863625/

 Bóg zapłać posługującym oraz uczestnikom za wkład, poświęcony czas, zaangażowanie oraz modlitwę.

 Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź!!! - http://www.snedrohiczyn.pl/swiadectwa/nowe-zycie

zdjęcia