Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Goście specjalni GRUDNIA w Oazie sokołowskiej

 

Za nami kolejne spotkanie z gościem, a właściwie z gośćmi specjalnymi. W tym miesiącu odwiedzili nas państwo Jola i Kuba Celińscy ze swoim synem Wojtkiem.

Nie stereotypowy II Bal Bezalkoholowy w Sokołowie Podlaskim

Nie stereotypowy, Walentynkowy II Bal Bezalkoholowy odbył się w Sokołowie Podl w dniu 14.02.2015 r. W kameralnym gronie w miłej atmosferze i pięknym wystroju Restauracji przy Basenie, u państwa Kulików bawiło się ogółem 60 osób. Organizacją Balu zajęły się małżeństwa z Domowego Kościoła z Sokołowa Podl trudno wymienić wszystkich z imienia i nazwiska gdyż wszyscy włączyli się w zorganizowanie tego balu, a konkurencja była duża gdyż 14 luty był ostatnią sobotą karnawału, co obfitowało w wiele imprez walentynkowych. 

dalej...

KIBICUJĄ RODZINIE W SOKOŁOWIE

 

W ramach akcji Kibicuj Rodzinie

zapraszamy na

 

WARSZTATY DLA MAŁŻEŃSTW - NAWIGACJA W RODZINIE.

 

Dzięki nowej formie odkryj "stare treści".

 

Czytaj więcej...

AKCJA EWANGELIZACYJNA

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NIE ODDAWAJ RODZINY WALKOWEREM -


-"Kibicuj Rodzinie" ...

 

Czytaj więcej...

WIECZÓR CHWAŁY

W piątek 20 kwietnia
po  wieczornej Mszy Świętej w  Bazylice Mniejszej w Węgrowie
Domowy Kościół pod przewodnictwem ks.Roberta Nowaszewskiego z udziałem scholi młodzieżowej zorganizował Modlitwę Uwielbienia.