Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

RANDKA W WĘGROWIE

W dniu 25.03.2012

na godz. 15.00 grupa kilkunastu małżeństw należących do Domowego Kościoła, zwanego inaczej Oazą Rodzin wraz z Moderatorem Rejonowym ks. Robertem Nowaszewskim
z Rejonu Węgrów-Sokołów zaprosiła małżeństwa do WOK w Węgrowie na projekcję  filmu ,,Fireproof" [Ognioodporny]...

 

 aby spojrzeć na swoje relacje małżeńskie i powrócić do czasów kiedy

byliśmy dla siebie całym światem.

Licznie przybyłe pary małżeńskie (108 par) przywitali Monika i Wojciech Karaś przedstawiając Domowy Kościół i Jego założyciela sługę Bożego ks. Franciszka Blachnickiego [1921-1987]

Film „Ognioodporny” opowiada o walce o uzdrowienie małżeństwa, przez głównego bohatera. Jest nim kapitan straży ratujący ludzi z tragicznych sytuacji, jednak jest bezradny gdy jego małżeństwo w szybkim tempie chyli się ku rozpadowi. Za namową ojca, otoczony modlitwą rodziców wypełniając przez 40 dni postanowienia poprawy swego życia zawierzając wszystko Jezusowi staje się prawdziwym Bożym mężem wygrywając walkę o swoje małżeństwo. I tak jak pisał Sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki:,,Krzyż jest znakiem zwycięstwa. Krzyż już nie jest znakiem śmierci, ale życia", główni bohaterowie pod tym krzyżem odnawiają przysięgę małżeńską.

 Dziękujemy za udział w Randce Małżeńskiej.

Mamy nadzieję, że film się Wam podobał i dostarczył wiele wzruszeń.

Jeśli chcesz budować wspólnotę rodzinną jako chrześcijańscy małżonkowie i rodzice, pragniecie lepiej poznawać Boga bardziej Go kochać wspólnie z małżonkiem dążyć do świętości i tworzyć prawdziwie chrześcijańską, szczęśliwą i kochającą się rodzinę, zapraszamy do  wspólnoty Domowego Kościoła – rodzinnej gałęzi Ruchu Światło-Życie.

 Szczęść Boże!

Para Rejonowa -  Zosia i Stanisław Kucharkowie tel.[25]792 24 17

 KILKA ZDJĘĆ