Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nie stereotypowy II Bal Bezalkoholowy w Sokołowie Podlaskim

Nie stereotypowy, Walentynkowy II Bal Bezalkoholowy odbył się w Sokołowie Podl w dniu 14.02.2015 r. W kameralnym gronie w miłej atmosferze i pięknym wystroju Restauracji przy Basenie, u państwa Kulików bawiło się ogółem 60 osób. Organizacją Balu zajęły się małżeństwa z Domowego Kościoła z Sokołowa Podl trudno wymienić wszystkich z imienia i nazwiska gdyż wszyscy włączyli się w zorganizowanie tego balu, a konkurencja była duża gdyż 14 luty był ostatnią sobotą karnawału, co obfitowało w wiele imprez walentynkowych. 

   Tradycyjnie nasz bal rozpoczęliśmy Polonezem, który zainspirował i pokierował Wodzirej Mariaczii, odpowiedzialny za choreografię wraz z Piotrkiem czuwającym nad muzyką.
   Na wstępie II Bal Bezalkoholowy pobłogosławili Księża związani z Domowym Kościołem i małżeństwami: Ks Tomasz Szmurło, Moderator Djecezjalny Domowego Kościoła, Ks Piotr Arbaszewski, Duszpasterz Rodzin w Diecezji Drohiczyńskiej, oraz ks. Jan opiekun Kręgu Domowego Kościoła działającego przy Kościele Księży Salezjanów.
Na Balu nie brakowało gości, bawiły się z nami trzy zaprzyjaźnione małżeństwa z 
Bielska Podlaskiego (Agnieszka i Jacek, Joasia i Janusz oraz Anetka i Wojtek) , a także jedno z Siedlec – dziękujemy im za przybycie i wsparcie idei dobrej zabawy bez alkoholu.
   Jak zaczęliśmy się bawić świetnie tak trwaliśmy w dobrych humorach do końca balu. 
Niesamowite wrażenie zrobił kącik fotograficzny, gdzie każda zakochana para mogła zrobić sobie oryginalne zdjęcie, które niewątpliwie stanie się ważną pamiątką dla każdego z małżeństw. Na II Balu Bezalkoholowym w dniu św Walentego, bawiliśmy się przy bardzo zróżnicowanej muzyce, gdyż nie mogło zabraknąć romantycznych utworów dedykowanych przez Wodzireja dla zakochanych.
   Cieszymy się, że z wielu propozycji zabaw walentynkowych, w kameralnym gronie 
bawiliśmy się tak dobrze. Liczymy na to, że w 2016 r. zachęcimy jeszcze większe grono małżeństw do wspólnej zabawy bezalkoholowej.

   Mamy nadzieję, że inicjatywa balu bezalkoholowego zostanie dostrzeżona przez władze miasta Sokołowa Podlaskiego, a kolejne bale bezalkoholowe będą cieszyły się uznaniem i pomocą naszych władz. 

Agnieszka i Grzegorz Pawelec