Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Goście specjalni GRUDNIA w Oazie sokołowskiej

 

Za nami kolejne spotkanie z gościem, a właściwie z gośćmi specjalnymi. W tym miesiącu odwiedzili nas państwo Jola i Kuba Celińscy ze swoim synem Wojtkiem.

Podzielili się z nami swoim świadectwem. Krótko opowiedzieli o swoim życiu i o zetknięciu się z Ruchem Światło Życie. Mogliśmy usłyszeć o tym, jak Pan Bóg działa w naszym życiu, choć ludzie uważają to często za losowe przypadki. Zaproszeni goście starali się nam również przybliżyć Boga opowiadając o swoich zobowiązaniach w Domowym Kościele. Pokazali nam, że modlitwa daje siłę i pozytywne nastawienie do życia. Mając Jezusa za przyjaciela, jesteśmy w stanie pokonać każdą przeszkodę dnia codziennego. 
Naszym gościom bardzo dziękujemy. A my czekamy na następnego gościa specjalnego. Po spotkaniu znaleźliśmy czas na pakowanie SZLACHETNEJ PACZKI, w której wzięliśmy udział pierwszy raz, z pewnością było to dla nas niesamowite przeżycie i doświadczenie pomocy potrzebującym  

 Doceniliśmy to jak ważne jest pomaganie, bedziemy starać się pomagać innym nie tylko w okresie świątecznym 

Natalia Moczulska

za stroną oazy sokołowskiej - https://www.facebook.com/sokolowskaoaza/