Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kolejne kroki w Kamionnie

Wspólnota Domowego Kościoła zaprasza na spotkania poświęcone   10 Krokom ku dojrzałości chrześcijańskiej. (kolejne dwa kroki: Nowa kultura, Agape ).  Spotkanie (dwudniowe) odbędzie się  21 – 22 marca 2020r. Początek o godzinie 8.30 w sobotę,  zakończenie w niedzielę obiadem w Szkole Podstawowej w Kamionnie. 

Koszt 60 zł od osoby.

Wszelkie informacje   - 604 263 664

Zgłoszenia do 15.03.2020

Zapraszamy!

 

Jedziemy na rekolekcje

 

 

ORAR I st

Kochani, zapraszamy serdecznie na rekolekcje:

ORAR I st

Czartajew

Kolejne kroki w Kamionnej

Wspólnota Domowego Kościoła z Kamionnej zaprasza
na spotkania poświęcone pogłębieniu  

10 Kroków ku dojrzałości chrześcijańskiej.

(kolejne dwa kroki: Liturgia, Świadectwo )

Z Oazy I st w Zakopanem

Alleluja!

Jesteśmy Oaza Rodzin I stopnia, która odbywa się w Zakopanem – Olczy. Funkcję moderatorów pełnią – ks. Janusz Bolewski oraz Katarzyna i Sławomir Ślusarz, animatorów natomiast – Izabela i Robert Kiełek, Agnieszka i Jarosław Sobotka oraz Monika i Wojciech Karaś. Rekolekcje organizowane są przez Domowy Kościół diecezji drohiczyńskiej.

Oaza Rodzin II st _ Serpelice

W dniach 13- 27 stycznia 2018 roku w Serpelicach trzynaście rodzin przeżywało rekolekcje 15 dniowe, Oazę Rodzin II0 . Organizatorem oazy była diecezja drohiczyńska, ale uczestniczyły w niej również małżeństwa z diecezji łomżyńskiej, warszawsko-praskiej, białostockiej, z Łodzi, Wrocławia. Moderatorem Oazy był ksiądz Jarosław Błażejak, który pomagał nam zrozumieć znaczenie sakramentów i liturgii.

Podkategorie