Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kongregacja Odpowiedzialnych

     
W dniach 20-22.02.15 uczestniczyłam w XL Kongregacji Odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie na Jasnej Górze. W tym czasie na nowo uświadomiłam sobie w sercu, że Ruch jest moim domem, moją codziennościa. Byl to czas ofiarowany sobie na wejrzenie we własna dusze, drogę która przebywam i która jest przede mną. Konferencje weryfikowały moje życie duchowe.
 

Świadectwo z rekolekcji

Rekolekcje ORAR I st w dniach 21-25.01.2015 w Suchcicach organizowane przez diecezję łomżyńską, prowadzone przez Alę i Leszka Terlik, były dla nas bardzo owocne w przeżycia duchowe.

dalej...

Wspomnienie z wieczorka tanecznego

22 listopada z pewnością na długo zapadnie w naszej pamięci. II wieczorek taneczny to  kolejny dowód, wbrew stereotypowej zależności, że zabawa bez alkoholu może być udana.

dalej...

Z rekolekcji Zachować Dziedzictwo

Szczęść Boże

 W dniach 17-19 pazdziernika 2014 w Siemiatyczach u Sióstr Karmelitanek odbyły sie rekolekcje tematyczne pt. "Zachować Dziedzictwo Sługi Bożego Ks. Franciszka Blachnickiego. Zrozumieć, umiłować, być wiernym." Liturgii przewodniczył moderator diecezjalny ruchu Światło Życie ks. Jarosaław Błażejak.

dalej...

Nieustannie walczyć

Od kilku już lat jestem członkiem Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. Dla oazowiczów sprawa znana – dla innych, tak pokrótce – nie pije alkoholu, nie kupuje go, nie częstuje nim i modle się w intencjach ludzi przez niego zniewolonych. W ich intencjach ofiarowuję również swój post.

dalej...