Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ŚWIADECTWO Z OAZY I ST

Na rekolekcjach Oazowych byliśmy po raz pierwszy. Przyjechaliśmy z nastawieniem, że poznamy bliżej Jezusa i spędzimy miło czas w pięknym miejscu. To co przeżyliśmy przeszło nasze oczekiwania. Otoczeni byliśmy przez ludzi bardzo życzliwych, otwartych, pełnych miłości. W każdym z uczestników oazy można było dostrzec Boga. On zmienia nasze życie także poprzez tych ludzi - dziękujemy im bardzo za to, że byli razem z nami.

Bardzo przeżyliśmy dzień przyjęcia Jezusa jako swego Pana i Zbawiciela. Zaprosiłam Go do swego życia już po raz drugi, ale dopiero na Oazie dotarło do mnie co to oznacza. Jaki ogromny wpływ ma ta decyzja na nasze życie. Przecież wystarczy powierzyć się Bogu, zaufać Mu a On będzie pomagał, kierował naszym życiem. Z każdym dniem coraz bardziej uświadamiamy sobie i cieszymy się, że Jezus jest naszym Panem i Zbawicielem. To On pomaga nam podnieść się z grzechu, mimo ciągłych upadków kocha nas. 

Podczas spowiedzi w czasie nabożeństwa pokutnego odczuliśmy ogromną pomoc osób modlących się. To nie była spowiedź taka jaką dotychczas znaliśmy, była głębsza, bardziej świadoma i owocna. Na tych rekolekcjach razem z mężem utwierdziliśmy się w decyzji aby podjąć Krucjatę Wyzwolenia Człowieka już jako członkowie. Wierzymy, że z Bożą pomocą uda nam się w niej wytrwać. Jako małżonkowie z większą świadomością chcemy realizować zobowiązania.
Obraliśmy sobie wspólny cel, którym jest Bóg i chcemy kroczyć razem drogą do Niego - a Duch Święty nas w tej decyzji umacnia i wspomaga w naszych dążeniach.

Chwała Panu

Bożena i Paweł