Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Świadectwo z rekolekcji

Rekolekcje ORAR I st w dniach 21-25.01.2015 w Suchcicach organizowane przez diecezję łomżyńską, prowadzone przez Alę i Leszka Terlik, były dla nas bardzo owocne w przeżycia duchowe.

 Już początek każdego dnia wprowadzał atmosferę bliskości z Bogiem poprzez namiot spotkania i jutrznię, a potem przez syntezę biblijną. Natomiast konferencję prowadzone przez ks. Dariusza Niewińskiego otwierały nasze serca i umysły na dogłębne zrozumienie istoty wspólnot chrześcijańskich oraz głównych prawd naszej wiary. 

Największym przeżyciem dla nas był sobotni wieczór. Po dialogu małżeńskim, na którym przy świetle Jezusa Chrystusa oczyszczaliśmy swoje serca, nastąpiła adoracja Najświętszego Sakramentu, podczas której modliliśmy się za małżonka. Adoracja zakończyła się uroczystym błogosławieństwem.
Rekolekcje organizowane przez Domowy Kościół są zawsze trafionym sposobem na spędzenie czasu w atmosferze miłości, pogody ducha, życzliwości, gdzie można nakarmić zarówno swoją duszę jak i żołądek :) Jest to również wspaniały czas naszych pociech. Troje naszych maluchów szybko zżyło się z diakonią wychowawczą oraz z innymi dziećmi, co zapewniło spokój i chwilę wytchnienia rodzicom, a im przyniosło radość i zabawę.

Za wszelkie dobro, spotkanych ludzi, każdą posługę Chwała Panu.

Paulina i Tomasz Białek z Julią, Natalią i Aleksadrem