Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kongregacja Odpowiedzialnych

     
W dniach 20-22.02.15 uczestniczyłam w XL Kongregacji Odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie na Jasnej Górze. W tym czasie na nowo uświadomiłam sobie w sercu, że Ruch jest moim domem, moją codziennościa. Byl to czas ofiarowany sobie na wejrzenie we własna dusze, drogę która przebywam i która jest przede mną. Konferencje weryfikowały moje życie duchowe.
 

Klasyfikacją ukazaną przez prelegentow były dwa odniesienia: życie jako oddech Ducha Świętego bądź "Muzeum Cennych Relikwii". Po analizie i modlitwie o wylanie darów Ducha Świętego jestem pewna co do swojej drogi i życia każdego dnia w tchnieniu i mocy Ducha Świętego. W Nim żyję, poruszam się i działam. Mam także świadomość, że ciągle na nowo potrzebuję odświeżania duchowego-doświadczania osobistej Pięćdziesiatnicy. "Idzcie" z Eucharystycznego posłania sprawia we mnie pragnienie do coraz pełniejszego życia chrześcijańskiego. Życia, które będzie biegło w klimacie paschalnym.
Anna Wintoch